A A A

Hatak przestraszył się swoich użytkowników?

7 września 2009, 17:10
Hatak przestraszył się swoich użytkowników?

Kilka dni temu portale Hatak.pl i Napisy24.pl zostały wystawione na aukcji internetowej na sprzedaż. W ciągu doby od wystawienia na Allegro serwisy osiągnęły cenę 150 tys. zł, ale później na prośbę użytkowników aukcja została wycofana.

Przyczyną wycofania aukcji były prawdopodobnie protesty userów portalów Hatak.pl i Napisy24. Powodem wystawienia serwisów na sprzedaż były problemy finansowe właścicieli. "Sprzedajemy, pomimo tego, że portale zarabiają na siebie. Brak nam funduszy na dalszy rozwój. Szukamy właściciela, któremu uda się wprowadzić portale na nowy poziom rozwoju" - informowali kilka dni temu przedstawiciele Hatak.pl i Napisy.24.pl.

Na ich stronach oprócz napisów do filmów można także znaleźć informacje o branży filmowej.  Do niedawna Hatak.pl prowadził także sklep z serialami i filmami, ale w chwili obecnej jest on nieczynny.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto