A A A

Headset F.R.E.Q. 3 już w sprzedaży

24 grudnia 2013, 08:57
Headset F.R.E.Q. 3 już w sprzedaży

Mad Catz poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego pod nazwą F.R.E.Q. 3, zaopatrzonego w potężne głośniki o średnicy 50 mm.

Potężny dźwięk stereo

F.R.E.Q.3 posiadają wysokiej jakości 50 mm, przetworniki umieszczone w wygodnych, przestronnych nausznikach. Producent zapewnia, że Ddzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z szerokim zakresem dynamiki i basu.

Zintegrowany mikrofon z funkcją wyciszenia

Mikrofon został wbudowany w słuchawkę, dzięki czemu żaden wystający element nie rozprasza uwagi. W przypadku gdy potrzebna jest chwila prywatności mikrofon można szybko i wygodnie wyciszyć za pomocą łatwo dostępnego przycisku na obudowie nie odrywając wzroku od monitora.

Kompatybilne z urządzeniami mobilnymi

Dzięki funkcjonalnemu adapterowi dołączonemu do zestawu, urządzenie jest kompatybilne z konsolami przenośnymi, wszelkimi odtwarzaczami mp3 czyniąc je mobilnym zestawem słuchawkowym. Użytkownicy smartfonów mogą prowadzić rozmowę za pomocą zintegrowanego mikrofonu, bez konieczności instalowania dodatkowych akcesoriów (wspierane modele: iPhone, Samsung, BlackBerry, HTC).

Wytrzymałe i lekkie komponenty

Mad Catz F.R.E.Q. 3 wykonane są podobnie jak wielokrotnie nagradzany Mad Catz RAT i skonstruowane aby przetrwać stres podczas turniejów LAN. Lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość. Regulowane w różnych płaszczyznach idealnie dopasowują się do kształtu głowy nie powodując zmęczenia nawet przez długie godziny gry.

Innowacyjna technologia GameSmart

Produkty posiadające wsparcie technologii GameSmart bez przeszkód współpracują z szeroką gamą urządzeń mobilnych, a także z komputerami typu PC czy Mac. Posiadając urządzenie wspierane przez GameSmart nie trzeba się martwić o kompatybilność, a więc o to czy nie będzie trzeba dokonać kolejnego zakupu dla dodatkowego urządzenia.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 349 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto