A A A

Headset Siberia V2 SteelSeries do konsol już w sprzedaży

12 sierpnia 2011, 08:27
Headset Siberia V2  SteelSeries do konsol już w sprzedaży

Jak informuje Impakt, już pod koniec bieżącego roku do oferty dołączą nowe słuchawki, szanowanej w środowisku graczy marki SteelSeries.

Siberia V2 to headset najwyżej klasy, dedykowany konsolom PS3 ale kompatybilny zarówno z Xboxem360 jak i z PC. Słuchawki zostały wykonane z miękkiej pianki obleczonej skórą dla zwiększenia komfortu użytkowania, a także by w jak największym stopniu zredukować odgłosy dochodzące z zewnątrz. Wbudowany, czuły mikrofon można w zależności od potrzeby schować w lewej obudowie nausznika.

Wprowadzona innowacyjna technologia LiveMix pozwala na precyzyjne sterowanie kanałami audio za pomocą zaledwie jednego przycisku. Umożliwia to odpowiednie zbalansowanie dźwięku by rozmowa z innymi graczami oraz odgłosy tła nie zagłuszały się nawzajem. Użytkownik ma do wyboru 4 poziomy : OFF, low (zredukowane tło dźwiękowe o 5dB co ułatwia prowadzenie rozmowy z członkami drużyny), medium (-15dB) oraz high (-25dB).

Słuchawki Headset Siberia V2 SteelSeries zapowiadają się jako nie lada gradka dla fanów komputerowej rozrywki. Sugerowana cena detaliczna przez dystrybutora - Impakt, wynosi 449 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto