A A A

Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

9 lutego 2018, 07:10
W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego.
Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

Ta niezwykle ruchliwa Zabójczyni nie cofnie się przed niczym, by jej wrogów dosięgło ostrze sprawiedliwości. Jej zdolności to między innymi:

Wachlarz Ostrzy - Maiev rzuca nożami na obszarze o kształcie półksiężyca i trafia wszystkich przeciwników znajdujących się w polu rażenia.

Duch Pomsty - Maiev wysyła swój cień przed siebie. Cień powraca do miejsca, z którego został wysłany, i zadaje obrażenia wszystkim napotkanym po drodze przeciwnikom.

Skok Nadzorców - Maiev wyskakuje w powietrze i staje się tymczasowo niewrażliwa na obrażenia.

W tym miesiącu - oprócz przybycia do Nexusa naszej najnowszej bohaterki - obchodzimy również Księżycowe Święto! Na graczy czekają: nowy zestaw i zupełnie nowa, księżycowa bójka, a także skórki, wierzchowce i graffiti.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto