A A A

Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

9 lutego 2018, 07:10
W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego.
Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

Ta niezwykle ruchliwa Zabójczyni nie cofnie się przed niczym, by jej wrogów dosięgło ostrze sprawiedliwości. Jej zdolności to między innymi:

Wachlarz Ostrzy - Maiev rzuca nożami na obszarze o kształcie półksiężyca i trafia wszystkich przeciwników znajdujących się w polu rażenia.

Duch Pomsty - Maiev wysyła swój cień przed siebie. Cień powraca do miejsca, z którego został wysłany, i zadaje obrażenia wszystkim napotkanym po drodze przeciwnikom.

Skok Nadzorców - Maiev wyskakuje w powietrze i staje się tymczasowo niewrażliwa na obrażenia.

W tym miesiącu - oprócz przybycia do Nexusa naszej najnowszej bohaterki - obchodzimy również Księżycowe Święto! Na graczy czekają: nowy zestaw i zupełnie nowa, księżycowa bójka, a także skórki, wierzchowce i graffiti.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto