A A A

HiFiMAN HE-500 i HE-300

2 kwietnia 2012, 13:35
HiFiMAN HE-500 i HE-300

HiFiMAN wprowadza na europejski rynek HiFiMAN HE-300 – pierwsze w historii firmy klasyczne słuchawki dynamiczne oraz HiFiMAN HE-500 – słuchawki magnetostatyczne.

HiFiMAN HE-500

HE-500 to pierwszy model HiFiMANa, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy i jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego. Jak zapewnia producent, jakość dźwięku HE-500 to efekt mieszanki, która łączy w sobie szerokie pasmo przenoszenia, potężną dynamikę i rozdzielczość dźwięku – wszystko to w natężeniu niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych.

Dodatkowo HiFiMAN przekonuje też o niespotykanej potędze brzmienia zestawu, która ma zbliżać słuchawki HiFiMANa do kolumn stereo za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Cena: 3.799 PLN

HiFiMAN HE-300

HE-300 to pierwsze w historii HiFiMANa słuchawki dynamiczne. Model ten jest rezultatem poszukiwań audiofilskich słuchawek zdolnych do współpracy z dowolnym źródłem przenośnym. Efekt to najlżejsze (270 gram) i najtańsze słuchawki nauszne HiFiMANa jakie kiedykolwiek powstały.

Cena: 1195 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto