A A A

HiFiMAN HM-802s – cyfrowy odtwarzacz w analogowym stylu

7 kwietnia 2016, 14:30
RAFKO Dystrybucja wprowadza na krajowy rynek nowy odtwarzacz HM-802s, który dołącza do topowego modelu HM-901s. Jest to nowa, udoskonalona wersja HiFiMAN HM-802- następcy HM801 - pierwszego hi-endowego przenośnego odtwarzacza przenośnego.
HiFiMAN HM-802s – cyfrowy odtwarzacz w analogowym stylu

Grafitowa obudowa nowego HM-802U wykonana jest ze stopu aluminium. Gładkie, delikatne krawędzie prezentują się elegancko, zaś solidny materiał gwarantuje wytrzymałość. Użycie metalu zapewnia bardzo korzystne termiczne warunki pracy urządzenia.

Zastosowanie pary układów WM8740 pozwoliło na uzyskanie ekstremalnie wysokiej separacji kanałów oraz znakomitej wartości parametru stosunek sygnał/szum na poziomie 110 decybeli. Przez to scena znacznie zyskała na szerokości, zaś cały przekaz na detaliczności.

Wraz z HM802s debiutuje nowa karta wzmacniacza Power II. Jak zwykle w przypadku HiFiMANa oferuje ona wysokiej jakości dźwięk. Nie bez powodu inżynierowie HiFiMANa dostrajają brzmienie przenośnych urządzeń do gramofonu za kilkanaście tysięcy dolarów.

Opatentowany system analogowej kontroli głośności zaprojektowany został z myślą o precyzyjnej kontroli natężenia dźwięku oraz właściwej separacji kanałów. Rezystory w obu kanałach zostały dobrane tak, aby były w 99% identyczne. Brak regulacji wzmocnienia gwarantuje, że sygnał nie jest poddawany cyfrowej obróbce. Do uszu użytkownika trafia klasowy, analogowy dźwięk.

Całościowy efekt to połączenie wygody wynikającej z używania cyfrowych z prawdziwym analogowym dźwiękiem znanym z wysokiej klasy wzmacniaczy i gramofonów.

Cena: 4195zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto