A A A

Hiperszczegółowy Londyn na fotografii

18 listopada 2010, 11:36
Hiperszczegółowy Londyn na fotografii

W sierpniu pisaliśmy: "45-gigapikselowa, rekordowa panorama Dubaju właśnie straciła swoje zaszczytne, pierwsze miejsce. W internecie opublikowano panoramę Budapesztu o rozdzielczości 70 gigapikseli." Zapomnijcie. Już jest lepsza.

Jeffrey Martin połączył ze sobą w sumie 7 886 zdjęć, co pozwoliło mu na stworzenie panoramy Londynu o rozdzielczości 80 gigapikseli. Jest ona tym samym największą panoramą dostępną obecnie w internecie. Samo robienie zdjęć trwało aż trzy dni. Aparatu ustawiono na szczycie budynku Centre Point.

Liczba szczegółów dostępnych po powiększeniu wybranego fragmentu zdjęcia powala na kolana. Można bez żadnego problemu przyjrzeć się codziennemu życiu mieszkańców Londynu oraz ich… mieszkaniom. Zachęcamy do odwiedzin strony http://www.360cities.net/london-photo-en.html, gdzie można zobaczyć to dzieło.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: fotografia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto