A A A

Hity Square Enix dostępne na urządzeniach Nvidia Shield

20 lutego 2016, 10:00
Na urządzeniach Nvidia Shield wkrótce pojawi się pięć hitów firmy Square Enix. Pierwszym z nich jest gra Tomb Raider z 2013 roku, w którą gracze korzystający z usługi GeForce NOW mogą zagrać już dziś – bezpłatnie.
Hity Square Enix dostępne na urządzeniach Nvidia Shield

Już wkrótce w usłudze zostaną udostępnione też takie tytuły jak „Sleeping Dogs", "Lara Croft and the Guardian of Light", „Quantum Conundrum", a także „Murdered: Śledztwo zza grobu".

To na razie tylko pierwszy z zestawów gier Square Enix, które pojawią się na urządzeniach Shield. Podobnie jak Tomb Raider, wspomniane gry zostaną udostępnione w tym roku użytkownikom usługi GeForce NOW.

Razem z grami od Square Enix, usługa GeForce NOW będzie zawierać ponad 80 tytułów, w które będzie można zagrać natychmiast (gier nie trzeba instalować) na każdym urządzeniu Shield. Właściciele urządzeń Shield wielokrotnie informowali nas, że preferują przygodowe gry akcji, a wielokrotnie nagradzany Tomb Raider jest jednym z naszych ulubionych tytułów z tego gatunku.

Najwięksi wydawcy oferują gry na urządzenia Shield

Square Enix jest kolejnym z szeregu wydawców, którzy udostępniają swoje tytuły użytkownikom urządzeń Shield. Coraz więcej firm widzi potencjał we wspomnianej platformie.

GeForce NOW bezpłatnie przez trzy miesiące

Stale rozszerzająca się oferta gier na urządzenia Nvidia Shield to doskonały powód, aby zainteresować się tą platformą. Są to najszybsze na rynku urządzenia do strumieniowania mediów nawet z obsługą rozdzielczości 4K, które zapewniają także dostęp do usługi strumieniowania gier na żądanie GeForce NOW.

Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi GeForce NOW są bezpłatne, a każdy następny miesiąc kosztuje tylko €9,99.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto