A A A

HTC Desire 20 pro w sprzedaży w Polsce

13 sierpnia 2020, 14:50
Premiera smartfonu odbyła się w rzeczywistości wirtualnej.
HTC Desire 20 pro w sprzedaży w Polsce

Nietypowa premiera

Premiera smartfonu HTC Desire 20 pro w Polsce po raz pierwszy odbyła się w rzeczywistości wirtualnej. W specjalnie przygotowanym na tę okazję audytorium, spotkali się dziennikarze z całej Polski oraz goście z Wielkiej Brytanii i Tajwanu, korzystając z zestawów VR Vive Cosmos, Vive Pro, Vive Cosmos Elite, Vive Focus i Vive Focus Plus. Konferencja odbyła się w aplikacji VR Vive Sync z dodatkową transmisją na żywo w komunikatorze Teams.

 

Smartfon HTC

HTC Desire 20 pro ma zupełnie inną konstrukcję niż reszta modeli firmy. Zgodnie z tym, co prezentował koncern, nowy wygląd smartfonu ma sprawić, że urządzenie da większe pole widzenia i będzie pewniej leżeć w dłoni. Wrażenia wizualne zapewni 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080x2340 Full HD z wąskimi ramkami, o proporcjach ekranu 19,5:9. Dodatkowo smartfon wyposażono w baterię 5000 mAh, gniazda minijack 3,5 mm i microSD do rozszerzania pamięci masowej oraz 6 GB RAM/128 GB ROM.

Specyfikacja HTC Desire 20 pro

 

Nowy aparat

HTC Desire 20 pro został wyposażony w system pięciu obiektywów, który składa się z przedniego o rozdzielczości 25 Mpix oraz czterech tylnych, ułożonych w jednej linii z aparatem o rozdzielczości 48 megapikseli i jasności f/1.8. Do tego ultraszerokokątny, 118-stopniowy obiektyw pozwala łatwo fotografować szerokie kadry, a 40-milimetrowy obiektyw skonstruowano do wykonywania dużych zbliżeń i rejestrowania detali. Ostatnie "szkło" odpowiada za dynamiczny efekt bokeh.

Dzięki czterem aparatom HTC Desire 20 pro ma umożliwić też rejestrowanie ruchomego obrazu w rozdzielczości 4K.

Urządzenie zadebiutuje w Polsce w wersji kolorystycznej onyksowa czerń w cenie 1400 zł.

fot. HTC

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Pierwszy iPhone
24 września 2020
Tym razem na pożółkłych kartkach gości pierwszy smartfon wyprodukowany przez Apple'a.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto