A A A

Huawei AppGallery ma swoją kampanię

12 maja 2020, 09:40
Rusza promocja autorskiego sklepu z aplikacjami Huaweia.
Huawei AppGallery ma swoją kampanię

mBank będzie pierwszym polskim bankiem w sklepie Huawei AppGallery.

W autorskim sklepie z aplikacjami marki Huawei znajduje się już ponad 900 polskich aplikacji, a łącznie blisko 35 tys. aplikacji z całego świata. Z dnia na dzień ta liczba rośnie.

Koncern podkreśla, że użytkownicy smartfonów i tabletów marki Huawei mogą cieszyć się ogromnym wyborem aplikacji w kategoriach usługi, rozrywka, komunikacja, zakupy i gry – wiele z nich jest w pełni zintegrowanych z HMS. Platforma przyciąga użytkowników smartfonów i tabletów Huaweia nie tylko bogatą ofertą, ale też nowościami, specjalnymi ofertami i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Według informacji firmy w ciągu ostatniego roku liczba pobrań aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery wzrosła ponad 4-krotnie.

Dyrektor marketingu firmy Huawei CBG Polska podkreśla, że aktualnie startująca kampania 360 stopni, promująca sklep Huawei AppGallery i nowe urządzenia marki, jest pierwszą tak dużą i wielowymiarową akcją marketingową dotyczącą AppGallery. Decyzja o niej wynika z dynamicznego rozwoju sklepu.

Ponieważ Huawei AppGallery jest umieszczony na najnowszych smartfonach serii Y, ich kampanie zostały połączone. To samo dotyczy rozszerzenia współpracy koncernu z Robertem Lewandowskim. Promocja Huaweia przybierze więc ogromną skalę i będzie to silny marketing.

Kampania telewizyjna i radiowa wystartują 15 maja br. Wśród bohaterów kampanii pojawią się 3 aplikacje obecne w AppGallery: AutoMapa, Allegro i Empik Go – i przygotowane we współpracy z Huaweiem prezenty dla użytkowników.

Robert Lewandowski w kampanii Huawei

Bezpłatne dostępy, kupony promocyjne

W przypadku AutoMapy będzie to bezterminowy i bezpłatny dostęp do map Polski i nawigacji w aplikacji AutoMapa. Dla kupujących w aplikacji Allegro – jednorazowy kupon o wartości 20 zł na zakupy za minimum 50 zł, a dla użytkowników aplikacji Empik Go – bezpłatny 3-miesięczny dostęp do e-booków i audiobooków.

Poza właścicielami nowych smartfonów Y z prezentów będą mogli skorzystać także użytkownicy innych telefonów Huawei opartych na HMS, takich jak Mate 30 Pro, P40, P40 Pro, P40 lite i P40 lite E.

Kampania Huawei

Aplikacja mBanku

Pierwszą polską aplikacją bankową w sklepie Huawei AppGallery będzie apka mBanku.

Każdego miesiąca ze sklepu korzysta niemal 400 mln aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład w którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huaweia.

To kolejny krok firmy w kierunku utrzymania silnej pozycji na rynku smartfonów. Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na świecie – awansował na tę pozycję w połowie 2018 r.

fot. Huawei

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto