A A A

Huawei Mate 10 lite - tańsza wersja Mate 10 Pro

16 października 2017, 17:30
Wraz z Mate 10 i Mate 10 Pro, Huawei zaprezentował ich mniejszego i mniej kosztownego brata - Mate 10 lite.
Huawei Mate 10 lite - tańsza wersja Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 lite jest pierwszym urządzeniem Huawei, wyposażonym w 5.9-calowy wyświetlacz FullView. Ekran zajmuje aż 83 proc. powierzchni przedniego panelu i ma proporcje 18:9.

Smartfon ma dwa podwójne aparaty. Zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia, pozwoliło na uzyskanie wyjątkowej jakości fotografowanego obiektu, niezależnie od otoczenia. Przednia kamera z 13 i 2-megapikselowymi aparatami umożliwia robienie zdjęć portretowych na jeszcze wyższym poziomie dzięki Selfie Toning Flash. Technologia ta umożliwia uzyskanie oświetlenia o jakości studyjnej, pozwalając na wykonanie artystycznych i żywych zdjęć.

Główny aparat stanowią dwa 16- i 2-megapikselowe obiektywy. Dzięki zastosowaniu podwójnych aparatów możliwe jest wykonywanie zdjęć z efektem bokeh bez ingerencji oprogramowania. Fotografie są krystalicznie czyste i bardziej artystyczne. Zdjęcia prezentują się również bardzo dobrze w sytuacjach słabego oświetlenia.

Huawei Mate 10 lite napędzany jest 8-rdzeniowym procesorem Kirin 659, 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci, przeznaczonej na pliki użytkownika. Dzięki temu smartfon może bez problemu utrzymywać w tle nawet kilka włączonych aplikacji. Urządzeniem zarządza system Android 7, we współpracy  z autorską nakładką Huawei - EMUI 5.1, Mate 10 lite wykorzystuje naukę maszynową do optymalizacji wydajności, w oparciu  o zachowania użytkowników.

Bateria będzie miała pojemności 3340mAh. Dodatkowo inteligentny czytnik linii papilarnych wykorzystuje uczenie maszynowe do zapewnienia jeszcze wyższego poziomu zabezpieczeń urządzenia.

Nowy smartfon z serii Mate wyposażony jest również w Huawei Histen - autorski system audio Huawei.

Dostępność

Przedsprzedaż Huawei Mate 10 lite w Polsce rozpocznie się 17 października 2017. Huawei Mate 10 lite będzie dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i złotym.

Cena: 1 499 PLN


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto