A A A

Huawei MediaPad z systemem Android 4.0

20 stycznia 2012, 12:34
Huawei MediaPad z systemem Android 4.0

Huawei ogłosił, że MediaPad będzie jednym z pierwszych tabletów na świecie sprzedawanym z zainstalowanym systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Oryginalny MediaPad, który miał swoją premierę w czerwcu 2011 roku, był pierwszym na świecie 7-calowym tabletem z systemem Android 3.2. Nowa wersja MediaPada ponownie oferuje użytkownikom najnowsze udogodnienia systemu Android wraz z najświeższymi i najpopularniejszymi aplikacjami dostępnymi w sklepie Android.

Firma Huawei zaprezentowała również nową kolorystykę dla modeli z serii MediaPad z systemem Android 3.2 w trzech wersjach: cienista czerń, klasyczny brąz i gorący róż. Obie wersje MediaPad posiadają wysokiej jakości ekran o rozdzielczości 1280x800 pikseli przy 217 PPI z obsługą odtwarzania w trybie 1080P Full HD. Są również wyposażone w dwurdzeniowy procesor Qualcomm 1.2 GHz i baterię zapewniającą ponad 6 godzin pracy.

Nowa seria kolorystyczna MediaPad firmy Huawei oraz modele wyposażone w system Android 4.0 będą dostępne na wybranych rynkach w pierwszym kwartale 2012 roku. Obecni użytkownicy MediaPadów otrzymają aktualizację systemu Android do wersji 4.0 w trybie over-the-air do końca pierwszego kwartału 2012 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto