A A A

Huawei P30 Pro – nowy kolor oraz przydatna funkcja

14 marca 2019, 13:30
Zapowiadany na koniec marca nowy flagowiec Huaweia, otrzyma nowy kolor, a także zostanie wyposażony w istotną funkcję.
Huawei P30 Pro – nowy kolor oraz przydatna funkcja

Huawei P30 Pro ma zadebiutować w kolorze Sunrise - barwy nałożone na obudowę urządzenia będą przypominać zachód słońca w kolorze czerwono-pomarańczowego gradientu. Widać także, iż przedni panel smartfona praktycznie nie posiada ramek otaczających wyświetlacz: producent zastosował również delikatne wycięcie w ekranie.

Funkcją, która trafi do Huawei P30 Pro ma być także moduł pozwalający na komunikację w podczerwieni - archaiczna technologia, która mimo wszystko dalej znajduje sporo zastosowań w codziennym życiu. Nie zabraknie także złącza słuchawkowego jack 3,5-milimetra.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto