A A A

Huawei prezentuje P8 - technologia i sztuka

16 kwietnia 2015, 07:10
W londyńskim Billingsgate firma Huawei przedstawiła nową linię smartfonów P8. Co takiego oferują te chińskie flagowce?
Huawei prezentuje P8 - technologia i sztuka

Źródło inspiracji wzornictwa Huawei P8 można znaleźć w historii literatury - obudowa urządzenia  w pewnym stopniu nawiązuje linią do starannych opraw starodawnych wolumenów. Urządzenie jest niezwykle cienkie, posiada dwa sloty na karty SIM, oraz możliwość płynnej łączności z siecią 4G. P8 ma także trójwarstwową konstrukcję, inspirowaną skrzelami. Seria P8 pracuje pod kontrolą nowego, autorskiego procesora Kirin 930, który zwiększa wydajność smartfona nawet o ponad 20%, w porównaniu do innych urządzeń, cechujących się porównywalnym czasem pracy baterii.

Urządzenie zostało wyposażone w baterię o pojemności 2600 mAh oraz w 64 bitowy procesor - Kirin 930 Octa-Core 64. Na wyposażeniu P8 znajdziemy 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD.

W P8 wykorzystano aparat (13 megapikseli) zoptymalizowany pod kątem pracy w warunkach słabego światła i wysokiego kontrastu. Seria P8 wykorzystuje kombinację sprzętu, oprogramowania i algorytmów, aby tworzyć piękne zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach. Technologia optycznej stabilizacji obrazu, pozwalająca na robienie zdjęć
z czasem ekspozycji dłuższym o 1,2 stopnia. Wyraźne i ostre zdjęcia oraz filmy dzięki mechanicznej niwelacji lekkich drgań.

Huawei P8 został wyprodukowany w dwóch wariantach: wersji standardowej i wersji premium

Cena modelu premium: €599
Cena modelu standardowego: €499


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto