A A A

Hulajnoga elektryczna uGo

18 kwietnia 2019, 14:30
Przemieszczanie się w miastach nie zawsze jest proste. Komunikacja miejska często pozostawia wiele do życzenia, a korki i względy ekologiczne nie zachęcają do podróży autem. Może więc hulajnoga elektryczna?
Hulajnoga elektryczna uGo

Nowy produkt uGo oznaczony kodem UEH-1376 to urządzenie, które znakomicie odnajdzie się w betonowej dżungli. Hulajnogi elektryczne są coraz częstszym widokiem na ulicach naszych miast. Niewielkie, lekkie, dość szybkie, pozwalają wjechać w przestrzeń niedostępną dla samochodów, motocykli czy skuterów. Są przy tym bardziej poręczne niż rower. Hulajnoga elektryczna uGo UEH-1376 posiada wszystkie te zalety. I kilka dodatkowych.

W zależności od obciążenia i charakterystyki trasy, na hulajnodze elektrycznej uGo możemy przejechać od 15 do 20 km. W większości miast pozwala to na dojazd do pracy, uczelni lub szkoły i powrót, nawet nieco okrężną drogą. Hulajnoga ma charakteryzować się także wytrzymałą konstrukcją, a jej maksymalne obciążenie to 120 kg.

Producent zadbał o kwestię bezpieczeństwa i wyposażył hulajnogę w dwa tryby hamowania umożliwiające zatrzymanie się we właściwym momencie. Dodatkowo wyposażono ją w lampę LED, która pozwala zobaczyć jadącego z daleka. Produkt posiada także wyświetlacz LCD, pokazujący stan naładowania baterii, prędkość i przejechany dystans.

Hulajnoga uGo UEH-1376 kosztuje 1199 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto