A A A

Hulajnoga elektryczna uGo

18 kwietnia 2019, 14:30
Przemieszczanie się w miastach nie zawsze jest proste. Komunikacja miejska często pozostawia wiele do życzenia, a korki i względy ekologiczne nie zachęcają do podróży autem. Może więc hulajnoga elektryczna?
Hulajnoga elektryczna uGo

Nowy produkt uGo oznaczony kodem UEH-1376 to urządzenie, które znakomicie odnajdzie się w betonowej dżungli. Hulajnogi elektryczne są coraz częstszym widokiem na ulicach naszych miast. Niewielkie, lekkie, dość szybkie, pozwalają wjechać w przestrzeń niedostępną dla samochodów, motocykli czy skuterów. Są przy tym bardziej poręczne niż rower. Hulajnoga elektryczna uGo UEH-1376 posiada wszystkie te zalety. I kilka dodatkowych.

W zależności od obciążenia i charakterystyki trasy, na hulajnodze elektrycznej uGo możemy przejechać od 15 do 20 km. W większości miast pozwala to na dojazd do pracy, uczelni lub szkoły i powrót, nawet nieco okrężną drogą. Hulajnoga ma charakteryzować się także wytrzymałą konstrukcją, a jej maksymalne obciążenie to 120 kg.

Producent zadbał o kwestię bezpieczeństwa i wyposażył hulajnogę w dwa tryby hamowania umożliwiające zatrzymanie się we właściwym momencie. Dodatkowo wyposażono ją w lampę LED, która pozwala zobaczyć jadącego z daleka. Produkt posiada także wyświetlacz LCD, pokazujący stan naładowania baterii, prędkość i przejechany dystans.

Hulajnoga uGo UEH-1376 kosztuje 1199 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto