A A A

Hybrydowy system PBX od Panasonic

28 lutego 2014, 08:10
Panasonic wprowadził na rynek nowy hybrydowy system PBX skierowany do małych i średnich firm.
Hybrydowy system PBX od Panasonic

W standardzie KX-NS500 jest między innymi funkcja automatycznej obsługi połączeń z przewodnikiem głosowym, która pozwala na połączenie dzwoniącego z właściwym numerem wewnętrznym. Oprócz tego klienci będą mieli możliwość zostawienia wiadomości głosowej, gdy operator nie będzie mógł odebrać połączenia.

KX-NS500 można rozbudować tworząc system poczty głosowej, który jest w stanie rejestrować rozmowy z maksymalnie 24 kanałów jednocześnie, do 400 godzin nagrania. Ponadto system wysyła wiadomości e-mail z informacją o nowych połączeniach, bez względu na to czy klient zdecydował się na pozostawienie wiadomości głosowej czy nie, umożliwiając operatorowi szybką reakcję.

System jest na tyle elastyczny, że pozwala objąć od 6 linii analogowych i 18 numerów wewnętrznych aż do 288 numerów wewnętrznych z modułami rozszerzeń.

KX-NS500 może być zintegrowany z istniejącym systemem Panasonic MultiCell DECT, jak również z cyfrowymi telefonami systemowymi z serii KX-DT500.

System będzie dostępny u Autoryzowanych dystrybutorów Panasonic od kwietnia 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej zaczynającej się od 2 540 złotych netto za standardową konfigurację.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
26 marca 2014, 15:19
Raczej nie dla mnie, bo firmy nie mam ale wygląda ciekawie :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto