A A A

Hyper 412S - chłodzenie bez ograniczeń

9 listopada 2011, 10:10
Hyper 412S - chłodzenie bez ograniczeń

Cooler Master, zaprezentował nowy system chłodzenia dla CPU - Hyper 412S. Model ten ma zapewniać optymalną równowagę pomiędzy wysoką wydajnością a cichą pracą.

Producent zapewnia, że Hyper 412S został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu maksymalnego efektu chłodzenia przy ograniczonej do minimum prędkości wirowania łopatek wentylatora. Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji żeberek radiatora oraz systemu czterech ciepłowodów, odpowiadających za odprowadzanie ciepła bezpośrednio ze „stref gorąca”. Ponadto Hyper 412S wykorzystuje opatentowaną przez Cooler Master technologię CDC, która działa na zasadzie wirtualnej komory parowej – co w jeszcze większym stopniu poprawia możliwości rozpraszania energii cieplnej z CPU. Dla fanów bezgłośnej pracy komputera przeznaczony jest specjalny adapter, który pozwala na pracę wentylatora w trybie "ultra cichym".

Hyper 412S to również intuicyjny system montażu, który ma umożliwiać sprawne i bezproblemowe czyszczenie całej konstrukcji. System został wyposażony także w opcję instalacji dodatkowego wentylatora, który może zapewnić jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie ciepła. Dodatkowo Hyper 412S zapewnia pełną kompatybilność, także z najnowszymi procesorami Intel LGA 2011 i AMD FM1.

Więcej informacji na temat zasilaczy i produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto