A A A

HyperX - nowa pamięć Predator DDR4 RGB

2 maja 2018, 12:00
HyperX ogłosił wprowadzenie na rynek pamięci Predator DDR4 RGB z innowacyjną technologią oczekującą na opatentowanie HyperX Infrared Sync. Pamięć Predator DDR4 RGB zawiera profile Intel XMP-ready zoptymalizowane do działania na najnowszych platformach opartych na technologii Intel.
HyperX - nowa pamięć Predator DDR4 RGB

 

Nowa pamięć HyperX Predator DDR4 RGB jest wyposażona w pasek LED wprowadzający płynne efekty świetlne RGB. Kości pamięci są kompatybilne z oprogramowaniami regulacji podświetlenia dostępnymi od producentów płyt głównych jak np. ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, czy MSI Mystic Light Sync. Więcej informacje dotyczących samego oprogramowania, jak również kompatybilności z płytami głównymi jest dostępne online, na stronach odpowiednich partnerów.

Zasilana bezpośrednio z płyty głównej, technologia bazująca na podczerwieni HyperX Sync, zapewnia niespotykane dotąd doświadczenie wizualne, synchronizując podświetlenie kości. Pamięć zaprojektowana, aby wykorzystywać ustawienia DDR4 przy napięciu 1.35V na szerokiej maści płytach głównych DDR4. HyperX Predator DDR4 RGB jest w 100% przetestowana fabrycznie i wsparta dożywotnią gwarancją, darmowym wsparciem technicznym i legendarną już jakością marki HyperX.

Pamięć HyperX Predator DDR4 RGB jest dostępna w sieci sprzedawców HyperX.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto