A A A

HyperX Predator PCIe SSD – szybki dysk SSD

7 stycznia 2015, 12:00
HyperX, podczas tegorocznej odsłony międzynarodowych targów CES 2015, zaprezentował najszybszy i najbardziej wytrzymały dysk SSD z najnowszej serii Predator. HyperX Predator PCIe SSD jest dostępny w dwóch wersjach pojemność pojemności 240GB lub 480GB.
HyperX Predator PCIe SSD – szybki dysk SSD

Dzięki zastosowaniu interfejsu PCIe, dyski z serii Predator osiągają prędkości przesyłu danych, sięgające do 1400 MB/s podczas odczytu i do 1000 MB/s w przypadku zapisu. Powyższa cecha sprawia, że nowe komponenty mogą świetnie sprawdzić się podczas pracy na kilku zaawansowanych i wymagających programach jednocześnie, a sam system będzie pracować sprawnie i bez opóźnień.

Całością zarządza nowoczesny kontroler Marvell 88SS9293. Z kolei obudowa w standardzie M.2 zapewnia obsługę platform najnowszej generacji z gniazdami M.2 PCIe. Nie mniej jednak, w sprzedaży będzie dostępna także wersja z różnorakimi adapterami, pozwalającymi na podłączenie urządzenia do płyt głównych bez socketu M.2. W takim wypadku, dysk będzie można wpiąć do standardowego slotu PCI Express. Sam adapter HHHL będzie wyposażony zarówno w standardowe, jak i nisko-profilowe zawiasy, aby jak najbardziej ograniczyć zajmowaną przez niego powierzchnię.

Specyfikacja techniczna i najważniejsze funkcje dysku SSD HyperXPredator:

  • Szybkość: połączenie PCie gwarantuje większą szybkość niż standardowe złącznie SATA.
  • Wysoka wydajność: bardzo duża szybkość i wielozadaniowość.
  • Odporność: na wszelakiego rodzaju wstrząsy.
  • Złącze: M2 z adapterem do PCIe.
  • Gwarancja: trzyletnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto