A A A

HyperX w technologii Plug and Play

2 maja 2011, 13:21
HyperX w technologii Plug and Play

Kingston wprowadza nową serię pamięci HyperX Plug and Play (PnP) przeznaczoną dla entuzjastów gier komputerowych, którzy chcą mieć możliwość bezproblemowego upgrade’u swoich maszyn.

Jest to pierwsza generacja pamięci RAM służąca do skalowania poziomu pamięci wysokiej procesorów drugiej generacji Intel Core i5 oraz i7. HyperX Pnp jest zaprogramowana w szybszej frekwencji i w momencie zadokowania do systemu pracującego na chipsecie Sandy Brigde, automatycznie dostosowuje się do pracy w częstotliwościach pomiędzy 1600 MHz a 1866 MHz zarówno na desktopach, jak i w laptopach.

Moduł charakteryzuje się także zastosowaniem rozwiązania JEDEC, umożliwiającym wydajną pracę w napięciu zaledwie 1,5V, a więc poniżej standardu XMP. Dużą zaletą jest łatwość instalacji: PnP działa zaraz po zamontowaniu - system automatycznie rozpoznaje szybszą pamięć bez konieczności regulacji ustawień w BIOS-ie. HyperX Plug and Play jest także wstecznie kompatybilna z wcześniej wprowadzonymi pamięciami z serii DDR3.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto