A A A

ICT PLUS - rozwijaj Firmę dzięki wiedzy Pracowników!

7 maja 2012, 10:31
ICT PLUS  - rozwijaj Firmę dzięki wiedzy Pracowników!

Rynek technologii informatycznych dynamicznie się zmienia. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań ułatwia pracę i funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji, lecz jednocześnie pociąga za sobą konieczność ustawicznego uzupełniania wiedzy przez pracowników sektora IT.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku pracy powstał projekt ICT Plus opracowany i realizowany przez Europejską Grupę Doradczą - lidera w branży szkoleniowej.

SEO, Zintegrowane platformy serwerowe, Cloud computing to tylko niektóre z tematów, z jakich skorzystają uczestnicy projektu, tj. pracownicy branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) z woj. zachodniopomorskiego.

Osoby zatrudnione w mikro, i małych firmach z woj. zachodniopomorskiego mają realną szansę pozyskania lub rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez bezpłatny udział w ciekawych specjalistycznych szkoleniach tj.:

- SEO jak zdobyć najwyższe pozycje w wyszukiwarkach

- Sieci komputerowe - wdrażanie Internetu bezprzewodowego

- Zintegrowane platformy serwerowe

- Oprogramowanie w firmie a bezpieczeństwo danych

- „Cloud computing – informacje w chmurze”

- informuje - Jakub Adamkiewicz - Kierownik projektu.

Dla branży kierowniczej przygotowaliśmy równie ciekawą ofertę, a mianowicie zaplanowaliśmy:

- Spotkania informacyjne, podczas których będzie okazja do poznania założeń, zasad wprowadzania coachingu w przedsiębiorstwie, planowania rozwoju swoich pracowników, oraz zarządzanie różnorodnością ze względu na wiek lub płeć.

- A także nowość - szkolenie Eco ICT, podczas którego uczestnicy poznają metody utylizacji i recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego, materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kser, niszczenia dokumentów i nośników danych, w tym dysków twardych HDD.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi programami szkoleń kompleksowo prezentowanymi na stronie www.ictplus.pl - informuje dalej Kierownik projektu.

PLUSY dla uczestników

Zajęcia poprowadzą eksperci w dziedzinie IT; uczestnicy mają zapewnione bezpłatne uczestnictwo, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie w trakcie szkoleń, certyfikat będący potwierdzeniem zdobytej wiedzy i jednocześnie będący przepustką do awansu bądź zdobycia ciekawej pracy.

REKRUTACJA

Pierwsza zajęcia zaplanowane zostały od czerwca - informuje Kierownik. Przyjmujemy już zgłoszenia chętnych. Aby wziąć udział w projekcie osoba delegowana przez pracodawcę powinna złożyć dokumenty zgłoszeniowe dostępne na stronie www.ictplus.pl Można dostarczyć je osobiście lub wysłać drogą e- mailową (rekrutacja@ictplus.pl) lub pocztową do biura projektu, które znajduje się w Szczecinie przy ul. Szarotki 9. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami telefonicznie pod numerem telefonu: 91/421 30 13 lub kom.509/743 053.


PC Format
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto