A A A

IEM 2017 - ostatnia szansa na bilety

11 stycznia 2017, 10:50
Do światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach pozostało już niewiele czasu. 17 stycznia, o godzinie 16:00 pojawi się ostatnia szansa na kupno biletów wcześniejszego wstępu.
IEM 2017 - ostatnia szansa na bilety

W tym roku Intel Extreme Masters w Katowicach po raz pierwszy potrwa dwa weekendy: 25-26 lutego w Spodku toczyć się będą finały turnieju League of Legends, w którym o 150 000 dolarów rywalizować będzie osiem zespołów z całego świata. Rozgrywki w stolicy województwa śląskiego rozpoczną się 22-23 lutego od fazy grupowej, która odbędzie się bez udziału publiczności. W samym Spodku (25 i 26 lutego) zobaczymy najważniejsze pojedynki - mecze decydujące o awansie do fazy pucharowej, a także półfinały i wielki finał, który wyłoni mistrza 11. sezonu Intel Extreme Masters.

Tydzień później na wielkiej scenie zaprezentują się najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. Już 3 - 5 marca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pojawią się światowe gwiazdy. Towarzyszyć im będą targi IEM Expo, na których znajdą się stoiska największych marek z branży IT, gier i przemysłu rozrywkowego. Wstęp na oba weekendy Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowy, ale prowadzona jest sprzedaż biletów, które umożliwiają m.in. wcześniejsze wejście i pozyskanie innych korzyści (np. pakietów gadżetów gamingowych).

Ostatnia tura dystrybucji biletów prowadzona będzie od 17 stycznia od godz. 16:00 poprzez ticketpro.pl i stacjonarne punkty, których lista dostępna jest pod tym adresem. W sprzedaży pojawią się wszystkie rodzaje biletów:


- Bilety jednodniowe - 25 lub 26 lutego - 49 zł
- Bilety dwudniowe - 25-26 lutego - 79 zł
- Karnety premium League of Legends - 25 i 26 lutego - 375 zł
- Bilety jednodniowe - 3, 4 lub 5 marca - 60 zł
- Bilety trzydniowe - 3-5 marca - 150 zł
- Karnety premium CS:GO i StarCraft II - 3-5 marca - 500 zł
- God Mode - 3-5 marca - 4000 zł


PC Format / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto