A A A

IEM 2017 - ostatnia szansa na bilety

11 stycznia 2017, 10:50
Do światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach pozostało już niewiele czasu. 17 stycznia, o godzinie 16:00 pojawi się ostatnia szansa na kupno biletów wcześniejszego wstępu.
IEM 2017 - ostatnia szansa na bilety

W tym roku Intel Extreme Masters w Katowicach po raz pierwszy potrwa dwa weekendy: 25-26 lutego w Spodku toczyć się będą finały turnieju League of Legends, w którym o 150 000 dolarów rywalizować będzie osiem zespołów z całego świata. Rozgrywki w stolicy województwa śląskiego rozpoczną się 22-23 lutego od fazy grupowej, która odbędzie się bez udziału publiczności. W samym Spodku (25 i 26 lutego) zobaczymy najważniejsze pojedynki - mecze decydujące o awansie do fazy pucharowej, a także półfinały i wielki finał, który wyłoni mistrza 11. sezonu Intel Extreme Masters.

Tydzień później na wielkiej scenie zaprezentują się najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. Już 3 - 5 marca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pojawią się światowe gwiazdy. Towarzyszyć im będą targi IEM Expo, na których znajdą się stoiska największych marek z branży IT, gier i przemysłu rozrywkowego. Wstęp na oba weekendy Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowy, ale prowadzona jest sprzedaż biletów, które umożliwiają m.in. wcześniejsze wejście i pozyskanie innych korzyści (np. pakietów gadżetów gamingowych).

Ostatnia tura dystrybucji biletów prowadzona będzie od 17 stycznia od godz. 16:00 poprzez ticketpro.pl i stacjonarne punkty, których lista dostępna jest pod tym adresem. W sprzedaży pojawią się wszystkie rodzaje biletów:


- Bilety jednodniowe - 25 lub 26 lutego - 49 zł
- Bilety dwudniowe - 25-26 lutego - 79 zł
- Karnety premium League of Legends - 25 i 26 lutego - 375 zł
- Bilety jednodniowe - 3, 4 lub 5 marca - 60 zł
- Bilety trzydniowe - 3-5 marca - 150 zł
- Karnety premium CS:GO i StarCraft II - 3-5 marca - 500 zł
- God Mode - 3-5 marca - 4000 zł


PC Format / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto