A A A

IFA 2016: Bezgłośne myszki od Logitech

2 września 2016, 12:30
Firma Logitech zaprezentowała swoje pierwsze bezgłośne myszki – bezprzewodowe Logitech M330 Silent Plus i Logitech M220 Silent.
IFA 2016: Bezgłośne myszki od Logitech

Nowe myszki M330 Silent Plus i M220 Silent umożliwiają pracę bez kompromisów: poziom natężenia dźwięku kliknięcia został zredukowany o ponad 90 proc., dzięki czemu są praktycznie bezgłośne, oferując przy tym tradycyjne wrażenie kliknięcia. Ponadto, zastosowana w nowych urządzeniach technologia Logitech Advanced Optical Tracking gwarantuje precyzję śledzenia ruchu na niemal każdej powierzchni. M330 Silent Plus jak i M220 Silent współpracują z systemami Windows, Mac, Chrome oraz Linux i zapewniają bezprzewodowe połączenie w odległości do 10 metrów dzięki bezobsługowemu nano odbiornikowi.

Logitech M330 Silent Plus oferuje do 2 lat pracy na baterii. Dopasowana do osób praworęcznych mysz została wyposażona w miękkie, gumowe, specjalnie wymodelowane uchwyty. Natomiast Logitech M220 Silent jest dedykowana prawo i leworęcznym użytkownikom. Dzięki długiej pracy na baterii - nawet do 18 miesięcy - i mobilnej konstrukcji bardzo dobrze sprawdzi się w podróży.

Cena i dostępność

Logitech M330 Silent Plus będzie dostępna na stronie Logitech i w sklepach partnerów w październiku 2016 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 169 PLN. Mysz M220 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 109 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto