A A A

IFA jednak się odbędzie, ale...

23 kwietnia 2020, 17:25
Tegoroczna edycja berlińskich targów IFA została odwołana. Ale tylko w opcji tradycyjnej.
IFA jednak się odbędzie, ale...

Wrześniowa wystawa została przeniesiona do internetu.

Odwołania targów IFA 2020 można się było domyślać już od kilku tygodni – niemiecki rząd zakazał organizowania wszelkich wydarzeń z udziałem ponad 5 tys. uczestników. To kolejne z setek planowanych spotkań, jakie w tym roku odwołano lub przełożono na inny termin.

 

Spotkamy się w sieci

Organizatorzy jednak nie zasypiali gruszek w popiele. Skoro nie można przygotować targów jako bezpośredniego spotkania dziesiątek tysięcy osób, to można zainteresowanych zaprosić do rzeczywistości wirtualnej.

Wystawa IFA 2020 odbędzie się więc w wersji nowoczesnej, na miarę XXI w. Ostateczna koncepcja jednak nie została jeszcze zaprezentowana, bo nie ma porozumienia co do kształtu wydarzenia. Ścierają się różne pomysły: prawdopodobnie poszczególne firmy zrobią prezentacje swoich produktów online.

Zapowiedź o przeniesieniu targów do internetu pojawiła się niedługo po zapowiedzi Angeli Merkel o stopniowym otwieraniu niemieckiej gospodarki.

fot. Messe Berlin


Piotr Rabiej
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto