A A A

IFA jednak się odbędzie, ale...

23 kwietnia 2020, 17:25
Tegoroczna edycja berlińskich targów IFA została odwołana. Ale tylko w opcji tradycyjnej.
IFA jednak się odbędzie, ale...

Wrześniowa wystawa została przeniesiona do internetu.

Odwołania targów IFA 2020 można się było domyślać już od kilku tygodni – niemiecki rząd zakazał organizowania wszelkich wydarzeń z udziałem ponad 5 tys. uczestników. To kolejne z setek planowanych spotkań, jakie w tym roku odwołano lub przełożono na inny termin.

 

Spotkamy się w sieci

Organizatorzy jednak nie zasypiali gruszek w popiele. Skoro nie można przygotować targów jako bezpośredniego spotkania dziesiątek tysięcy osób, to można zainteresowanych zaprosić do rzeczywistości wirtualnej.

Wystawa IFA 2020 odbędzie się więc w wersji nowoczesnej, na miarę XXI w. Ostateczna koncepcja jednak nie została jeszcze zaprezentowana, bo nie ma porozumienia co do kształtu wydarzenia. Ścierają się różne pomysły: prawdopodobnie poszczególne firmy zrobią prezentacje swoich produktów online.

Zapowiedź o przeniesieniu targów do internetu pojawiła się niedługo po zapowiedzi Angeli Merkel o stopniowym otwieraniu niemieckiej gospodarki.

fot. Messe Berlin


Piotr Rabiej
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto