A A A

INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite

22 stycznia 2019, 12:00
INNO3D wprowadził na rynek nową kartę. GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite nie posiada wentylatorów. Karta zamiast tego ma solidny radiator będący jednocześnie częścią bloku chłodzenia wodnego.
INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite

Zaprojektowane od podstaw, przezroczyste chłodzenie wodne sprawia, że GPU pozostaje chłodny, ale pełni także inną funkcję - estetyczną. Karta wyposażona w transparentny blok chłodzenia wodnego to prawdziwa gratka dla modderów komputerowych. Wystarczy tylko napełnić blok cieczą o odpowiedniej barwie. Dla mniej zapalonych majsterkowiczów nawet woda znajdująca się w układzie chłodzącym będzie wystarczającym elementem ubarwienia wnętrza komputera. Blok wodny jest bowiem podświetlany. Iluminacja LED RGB pozwala na ustawienie dowolnej barwy jaką karta rozświetli wnętrze obudowy.

Poza aspektem estetycznym liczy się oczywiście także wydajność, zarówno ta w grach, jak i w chłodzeniu. Obie stoją w INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite na najwyższym poziomie. Karta może pochwalić się nadzwyczajnymi możliwościami. Producent skorzystał z możliwości jakie daje skuteczne chłodzenie wodne i podniósł taktowanie GPU. Zamiast dobiegać do 1635 MHz w trybie boost (jak karta NVIDIA RTX 2080 Ti Founders Edition) lub 1545 MHz (jak karta referencyjna), nowy produkt INNO3D osiąga nawet 1695 MHz. To zapewnia naprawdę wysoką wydajność. Chłodzenie tego GPU jest możliwe dzięki układowi chłodzenia wodnego iChill Frostbite.

Karta INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite ma kosztować ok. 7400 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto