A A A

INNO3D RTX 2070 Gaming OC X2 - karta graficzna dla wymagających

11 kwietnia 2019, 12:00
Nowa linia kart graficznych z układami NVIDII jest w tej chwili jednym najlepszych wyborów dla wymagających graczy. INNO3D w swoim stylu oferuje karty, które zapewniają nieco wyższą wydajność niż standardowe i tak bardzo wydajne wersje.
INNO3D RTX 2070 Gaming OC X2 - karta graficzna dla wymagających

INNO3D GeForce RTX 2070 Gaming OC X2 to jedna z kilku kart graficznych producenta z Hong Kongu, wykorzystująca układ graficzny RTX 2070 NVIDII. Względem standardowego GeForce'a RTX 2070 mamy tu do czynienia z wyższymi częstotliwościami pracy oraz znacznymi możliwościami dalszego overclockingu.

Wydajna karta musi mieć odpowiedni zestaw chłodzenia, a INNO3D już nieraz udowadniało, że potrafi budować naprawdę udane coolery dla grafik. W omawianym modelu za odprowadzanie ciepła odpowiada system składający się z trzech elementów: obszernego radiatora wspierającego się na ciepłowodach, dwóch dużych wentylatorów oraz wzmacniającej tylną powierzchnię urządzenia solidnej, metalowej płyty. Radiator został bardzo gęsto użebrowany, co pozwala na skuteczne odprowadzanie ciepła przekazywanego przez ciepłowody. Wentylatory zaprojektowano tak, by generowały możliwie niewiele hałasu przy zachowaniu dużego przepływu powietrza.

Jak zawsze producent dodaje do karty zestaw składający się z podkładki pod mysz oraz dwóch programów testujących możliwości karty graficznej: 3DMark oraz VRMark.

Producent INNO3D wycenił kartę na kwotę 2659 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto