A A A

IPLA z materiałami 4K ULTRA HD

10 listopada 2017, 10:15
W telewizji internetowej IPLA pojawiły się materiały w jakości 4K od National Geographic, m.in. łącząca elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi znana seria „Mars”. Użytkownicy mogą oglądać je bezpłatnie na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA w Samsung Smart TV.
IPLA z materiałami 4K ULTRA HD

Wśród dostępnych w 4K treści z kategorii WIEDZA znalazły się seriale oraz filmy National Geographic:

· Mars" - seria przedstawiająca dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, opowiadana z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji. Za produkcję serialu odpowiadają laureaci Oscarów i Złotych Globów, Ron Howard oraz Brian Grazer - twórcy takich filmów jak „Apollo 13" czy „Piękny umysł".

· „Najwięksi myśliwi Afryki" - serial pokazujący, z czym na co dzień zmagają się największe drapieżniki zamieszkujące znaną z niesprzyjających warunków Afrykę.

· „Komodo: królestwo waranów" - film, który przeniesie widzów do odległego zakątka Pacyfiku, w którym mieszkają największe jaszczurki żyjące na Ziemi.

· „Borneo: sekretne królestwo" - serial, który odkryje niesamowity krajobraz i bogatą przyrodę wyspy Borneo wzdłuż rzeki Kinabatangan, m.in. groźne latające węże, dzioborożce czy nosacze.

· „Dzika Wenecja" - pozwoli odkryć znajdujące się na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej rafy Tegnùe, siedlisko zaskakujących gatunków fauny i flory - od ukwiałów po świecące kałamarnice.

· „Za rosyjską lodową kurtyną" - produkcja, w której Enric Sala, przemierzając rosyjski arktyczny archipelag w północno-zachodniej części Morza Barentsa, ukaże jego surowe piękno - dziki krajobraz, lodowate morze oraz niesamowite zwierzęta.

· „Arcytrudna misja" - zabierze widzów na przejażdżkę do najdalszych zakątków globu. Jej celem jest misja uchronienia zagrożonych gatunków zwierząt przed wyginięciem.

Materiały w jakości 4K dostępne są na urządzeniach obsługujących rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) lub wyższą. Aby nie napotkać problemów technicznych, konieczne jest posiadanie stabilnego połączenia internetowego o szybkości co najmniej 25 megabitów na sekundę. W przypadku komputerów niezbędna jest najnowsza wersja przeglądarki Firefox lub Chrome.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto