A A A

IR80MBT - wszechstronne radio internetowe

28 lutego 2018, 10:00
Firma Hama zaprezentowała radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem.
IR80MBT - wszechstronne radio internetowe

Mierzące około 22 cm urządzenie Hama IR80MBT kryje w sobie szereg zaskakujących zastosowań, których nie sposób się spodziewać przy takich małych gabarytach. Przede wszystkim służy jako w pełni wyposażone radio internetowe odbierające programy radiowe dostępne w sieci, ale też jako głośnik, który podłączymy za pomocą tradycyjnego kabla, za pośrednictwem technologii Bluetooth lub sieci bezprzewodowej LAN do aż sześciu dowolnych urządzeń. W ten sposób możemy cieszyć się muzyką odtwarzaną z komputera, smartfonu, tabletu itp. Jeśli dodatkowo jesteś użytkownikiem aplikacji Spotify, ucieszy Cię fakt, że głośnik posiada funkcję Spotify Connect.

IR80MBT waży nieco ponad kilogram i można go zamontować na ścianie. Podłączony do prądu uraczy nas mocą 30 W. Radio posiada wejście liniowe 3,5 mm, a także działa w technologii Bluetooth 4.1. Posiada również zintegrowaną antenę bezprzewodową LAN IEEE 802.11 b/g/n. Urządzenie umożliwia streamowanie dźwięku za pośrednictwem WiFi. Dodatkowo, IR80MBT jest kompatybilny z produktami umożliwiającymi odtwarzanie dźwięku w systemach multi-room. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota oraz dedykowanej aplikacji UDOK.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
EUROPA
EUROPA
28 lutego 2018, 17:22
Ciekawa rzecz, nie powiem...
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto