A A A

IR80MBT - wszechstronne radio internetowe

28 lutego 2018, 10:00
Firma Hama zaprezentowała radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem.
IR80MBT - wszechstronne radio internetowe

Mierzące około 22 cm urządzenie Hama IR80MBT kryje w sobie szereg zaskakujących zastosowań, których nie sposób się spodziewać przy takich małych gabarytach. Przede wszystkim służy jako w pełni wyposażone radio internetowe odbierające programy radiowe dostępne w sieci, ale też jako głośnik, który podłączymy za pomocą tradycyjnego kabla, za pośrednictwem technologii Bluetooth lub sieci bezprzewodowej LAN do aż sześciu dowolnych urządzeń. W ten sposób możemy cieszyć się muzyką odtwarzaną z komputera, smartfonu, tabletu itp. Jeśli dodatkowo jesteś użytkownikiem aplikacji Spotify, ucieszy Cię fakt, że głośnik posiada funkcję Spotify Connect.

IR80MBT waży nieco ponad kilogram i można go zamontować na ścianie. Podłączony do prądu uraczy nas mocą 30 W. Radio posiada wejście liniowe 3,5 mm, a także działa w technologii Bluetooth 4.1. Posiada również zintegrowaną antenę bezprzewodową LAN IEEE 802.11 b/g/n. Urządzenie umożliwia streamowanie dźwięku za pośrednictwem WiFi. Dodatkowo, IR80MBT jest kompatybilny z produktami umożliwiającymi odtwarzanie dźwięku w systemach multi-room. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota oraz dedykowanej aplikacji UDOK.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto