A A A

IRIScan Book 3 - szybkie skanowanie książek i artykułów

24 kwietnia 2018, 14:30
W jaki sposób szybko zeskanować książkę, magazyn lub fragment dokumentu, który chcielibyśmy poddać digitalizacji - na ratunek przychodzi IRIScan Book 3.
IRIScan Book 3 - szybkie skanowanie książek i artykułów

Opisywany skaner to ekonomiczna wersja IRIScan Book 5. Po modelu oznaczonym cyfrą trzy użytkownik nadal może spodziewać się prostej i intuicyjnej obsługi: zeskanowanie kartki wymaga jedynie włączenia urządzenia i przejechania nim po wybranej stronie.

Niewielkie wymiary IRIScan Book 3 gwarantują bezproblemowy transport urządzenia. Co ważne, skaner nie musi być podłączony do komputera, a zeskanowany plik można zapisać na dołączonej do zestawu karcie MicroSD. Użytkownik może też sprawdzić jakość zeskanowanej strony na niewielkim wyświetlaczu, by w razie czego jeszcze raz skorzystać z urządzenia IRIS.

Urządzenie skanuje w rozdzielczościach 300, 600 lub 900 DPI. Wystarczą dwie sekundy by IRIScan Book 3 zeskanował czarno-biały tekst. Łatwo więc obliczyć, iż skaner IRIS powinien szybko uporać się nawet z większą ilością stron.

Po zeskanowaniu strony użytkownik może zapisać dokument jako plik PDF lub JPEG. Urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Readiris Pro 12, które pozwala zamienić plik na edytowalny dokument z pakietu Microsoft Office.
Skaner IRIScan Book 3 kosztuje około 370 zł.

Dane techniczne:

• Rozdzielczość: 300/600/900 DPI
• Czujnik obrazu: kolorowy czujnik kontaktowy obrazu A4
• Format plików: JPEG i PDF
• Pamięć zewnętrzna: karta microSD/microSDHC do 32GB
• Baterie: trzy baterie alkaliczne AAA
• Żywotność baterii (skanowanie na kartę MicroSD): 550 stron (A4, 300 DPI, kolor)
• Złącze USB: 2.0
• Wymiary: 2,2 x 25,7 x 3,5 cm


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
25 kwietnia 2018, 09:30
Witam! Moim zdaniem to świetny wynalazek. I cena (jak dla mnie) niezbyt wygórowana :oczy: . Fajnie, że jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny i biały). Dzięki temu każdy potencjalny klient wybierze taki, jaki mu bardziej pasuje. A jak tak patrzyłem na opinie i różne wideo, to wydaję mi się, że ten jest nawet lepszy od "Media-Tech ScanLine MT-4090".
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto