A A A

IRIScan Desk 5 - skanowanie w nietypowej formie

19 marca 2019, 12:00
Zwykle, kiedy chcemy zeskanować treść znajdującą się na dużych arkuszach, potrzebujemy przynajmniej tak samo obszernego skanera. Desk 5 marki IRIScan nakazuje nam porzucenie tego ograniczenia.
IRIScan Desk 5  - skanowanie w nietypowej formie

Model IRIScan Desk 5 nie ma typowej budowy płaskiego skanera biurkowego. Zamiast tego składa się z dość obszernej maty oraz ramienia na którym znajdują się czujniki. Sposób rejestrowania obrazu przypomina działanie aparatu fotograficznego. Charakterystyczna budowa Desk 5 pozwala na to, czego zwykłe skanery biurkowe nie potrafią. W łatwy sposób przeskanujemy książki, czasopisma czy zbindowane dokumenty, bez konieczności zaginania i dociskania papieru.

Producent zachwala, że IRISCan Desk 5 jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie liczy się szybkość. Szpitale, urzędy, lotniska - zamiast używania skanera w tradycyjnej formie, wystarczy położyć dokument, np. dowód osobisty na macie i nacisnąć przycisk. Szybkość, z jaką nowy produkt IRIScan "czyta" kolejne dokumenty jest dość wysoka. Dla osób, korzystających ze skanera w bardziej typowy dla użytkowników domowych sposób, dodatkową zaletą będzie możliwość skanowania książek wprost do formatu ePUB.

Skaner Desk 5 może obsłużyć arkusze do wielkości A4. Wykorzystuje przy tym sensor o rozdzielczości 8 megapikseli (3264 x 2448). Urządzenie zasilane jest za pomocą portu USB.

IRIScan Desk 5 wyceniono na ok. 860 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto