A A A

IRIScan Desk 5 - skanowanie w nietypowej formie

19 marca 2019, 12:00
Zwykle, kiedy chcemy zeskanować treść znajdującą się na dużych arkuszach, potrzebujemy przynajmniej tak samo obszernego skanera. Desk 5 marki IRIScan nakazuje nam porzucenie tego ograniczenia.
IRIScan Desk 5  - skanowanie w nietypowej formie

Model IRIScan Desk 5 nie ma typowej budowy płaskiego skanera biurkowego. Zamiast tego składa się z dość obszernej maty oraz ramienia na którym znajdują się czujniki. Sposób rejestrowania obrazu przypomina działanie aparatu fotograficznego. Charakterystyczna budowa Desk 5 pozwala na to, czego zwykłe skanery biurkowe nie potrafią. W łatwy sposób przeskanujemy książki, czasopisma czy zbindowane dokumenty, bez konieczności zaginania i dociskania papieru.

Producent zachwala, że IRISCan Desk 5 jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie liczy się szybkość. Szpitale, urzędy, lotniska - zamiast używania skanera w tradycyjnej formie, wystarczy położyć dokument, np. dowód osobisty na macie i nacisnąć przycisk. Szybkość, z jaką nowy produkt IRIScan "czyta" kolejne dokumenty jest dość wysoka. Dla osób, korzystających ze skanera w bardziej typowy dla użytkowników domowych sposób, dodatkową zaletą będzie możliwość skanowania książek wprost do formatu ePUB.

Skaner Desk 5 może obsłużyć arkusze do wielkości A4. Wykorzystuje przy tym sensor o rozdzielczości 8 megapikseli (3264 x 2448). Urządzenie zasilane jest za pomocą portu USB.

IRIScan Desk 5 wyceniono na ok. 860 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto