A A A

Iiyama - dwa nowe ekrany digital signage

26 listopada 2018, 13:30
iiyama zaprezentowała dwa nowe modele ekranów o bardzo wysokiej jasności obrazu do wyświetlania treści reklamowych w nawet najbardziej nasłonecznionych miejscach.
Iiyama - dwa nowe ekrany digital signage

 

iiyama do swojego szerokiego portfolio rozwiązań z zakresu digital signage dodała dwa kolejne ekrany, które zostały zaprojektowane do pracy w warunkach ekspozycji na promienie słoneczne i wysokiej temperatury. Dzięki specjalnej matrycy IPS M+ LED oferującej jasność na poziomie do 3000cd/m2 oraz czujnikowi, który automatycznie dostosowuje podświetlenie ekranu do panujących warunków świetlnych, nowe modele idealnie nadają się do montażu w nasłonecznionych miejscach takich jak witryny sklepowe, ponieważ gwarantują, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze ostry i czytelny.

Matryce w obu modelach ze względu na ultrawysoką jasność zapewniają optymalny obraz nawet wtedy, gdy promienie słoneczne padają bezpośrednio na matrycę. Co więcej, w przeciwieństwie do standardowych ekranów LED nowe modele są odporne na tzw. efekt wypalania obrazu - zaprojektowano je, by wytrzymywały temperaturę do 110 bez utraty jakości wyświetlanych materiałów i bez obaw o możliwość uszkodzenia matrycy w wyniku działania wysokiej temperatury.

Model LH5510HSHB-B1 to 55-calowy ekran Full HD o jasności 2500cd/m², który posiada smukłą metalową obudowę oraz 4 wejścia sygnału (VGA, DVI, HDMI i DisplayPort). Większy ekran o oznaczeniu LH7510USHB-B1 został wyposażony w 75-calowy panel o rozdzielczości 4K UHD i jasności wynoszącej 3000cd/m² - do dyspozycji użytkownika oddano także wyjścia DVI, HDMI oraz DisplayPort. Co więcej, oba urządzenia mogą pracować w trybie 24/7, być sterowane za pomocą RS-232C oraz zamontowane w orientacji poziomej bądź pionowej.

Model LH5510HSHB-B1 już jest dostępny w sprzedaży; model LH7510USHB-B1 pojawi się w sprzedaży do końca roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto