A A A

Illustrator na iPada już w 2020 roku

5 listopada 2019, 12:30
Adobe inwestuje w rozwój aplikacji na urządzenia mobilne.
Illustrator na iPada już w 2020 roku

Koncern Adobe zapowiedział, że Illustrator na iPady pojawi się w 2020 roku. Przeniesienie tego programu również na tablety ma pozwolić użytkownikom na pracę zarówno przed komputerem stacjonarnym, jak i w terenie. Możliwość dokończenia projektu na urządzeniu mobilnym ma być kuszącym rozwiązaniem dla grafików pracujących na wektorach.

Adobe, bacznie obserwując rozwijający się rynek urządzeń mobilnych i rosnące zainteresowanie pracą zdalną, postanowiło dołączyć do grupy firm udostępniających już programy na iPady i zaprojektować odpowiednik Photoshopa, Illustratora oraz Aero na urządzenia mobilne. Illustrator w tej wersji nie będzie równie bogaty w funkcje jak jego wydanie na komputery stacjonarne, jednak wielość dostępnych opcji pozwoli na swobodne tworzenie projektów lub wykończenie zaczętego na innym urządzeniu dokumentu.

Chętni do wypróbowania Illustratora na iPada mogą zapisać się na listę oczekujących i skorzystać z wcześniejszego dostępu do wersji beta.

fot. Apple

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto