A A A

Imagine Cup 2014 - kto spotka się z Billem Gatesem?

3 marca 2014, 13:40
Jedna z drużyn studentów biorących udział w finałach konkursu Imagine Cup będzie miała szansę spotkać się z samym legendarnym Billem Gatesem.
Imagine Cup 2014 - kto spotka się z Billem Gatesem?

Na zwycięzców konkursu Imagine Cup 2014, prócz wielu nagród, czeka także wyjątkowa niespodzianka - możliwość prywatnego spotkania z Billem Gatesem. Podczas spotkania zwycięska drużyna będzie mogła przedstawić założycielowi Microsoft swoje pomysły, przedyskutować je i czerpać wiedzę i inspirację od tego cenionego amerykańskiego przedsiębiorcy i filantropa.

Imagine Cup to konkurs dla studentów, którzy mają ambicję, by zmieniać świat. Polscy studenci niezmiennie od 2005 roku odnoszą sukcesy w kolejnych edycjach Imagine Cup. Do tej pory aż 23 razy stawali na podium, zdobywając 7 pierwszych, 9 drugich i 7 trzecich miejsc. Trzymamy kciuki za sukces polskich studentów w tegorocznej edycji konkursu, której światowe finały odbędą się w już lipcu w Seattle!

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto