A A A

Infinity Flex - składany wyświetlacz Samsunga

7 listopada 2018, 21:20
Plotki się sprawdziły - Samsung zaprezentował projekt składanego smartfona. Jego kluczowym elementem będzie specjalny wyświetlacz o nazwie Infinity Flex oraz nowy interfejs o nazwie One UI
Infinity Flex - składany wyświetlacz Samsunga

Samsung bazują na swoich dotychczasowych osiągnięciach i technologiach, opracował projekt składanego smartfona. Wyświetlacz Infinity Flex wraz z interfejsem One UI zapewnia nowe doświadczenie mobilne - tak twierdzi producent.

Co daje składany ekran? Użytkownicy czerpią teraz podwójne korzyści: kompaktowy smartfon, który rozkłada się, ukazując większy, wygodniejszy ekran sprzyjający multitaskingowi i jeszcze bardziej ułatwiający przeglądanie treści. Aplikacje płynnie dostosowują się do wyświetlacza, gdy urządzenie jest rozkładane. Ponadto użytkownicy mogą surfować po internecie, oglądać treści, być w kontakcie ze znajomymi i wykonywać wiele zadań, korzystając jednocześnie z trzech aktywnych aplikacji na większym ekranie.

Debiut wyświetlacza Infinity Flex wyznacza nową erę w historii urządzeń mobilnych - twierdzi Samsung.

Google oficjalnie zapowiedział, że Android będzie współpracował ze mobilnymi urządzeniami wyposażonymi w składane ekrany.

Dokładna data nie została podana, ale na pewno będzie to 2019 rok.


PC Format
Tagi: samsung
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto