A A A

Infobot.pl w sieci Gadu-Gadu

24 marca 2009, 15:41
Spółka GG Network S.A. poinformowała o nabyciu prawa do popularnego serwisu Infobot.pl. Dzięki Infobotowi użytkownicy dostają odpowiedzi na wiele pytań bezpośrednio w oknie rozmowy komunikatora. Twórcy serwisu Maciej Szewczyk i Filip Kwiatkowski nadal pracują nad jego rozwojem i tym samym dołączyli do GG Team.
Infobot.pl w sieci Gadu-Gadu

Infobot.pl jest znany użytkownikom najpopularniejszego komunikatora w Polsce. Mechanizm oferuje szybki dostęp do takich informacji, jak program TV, prognoza pogody, tłumaczenie słówek, Wikipedia, newsy, wyniki losowań Lotto czy kursy walut. Wystarczy dodać jedną z wybranych usług do listy kontaktów i już można korzystać z wielu funkcji Infobota. To szybsze rozwiązanie niż wyświetlanie stron WWW.

Usługa jest dostępna dla użytkowników programu Gadu-Gadu, wersji mobilnej komunikatora oraz WebGadu. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto