A A A

Inspiron 14z najnowszy przedstawiciel rodziny ultramobilnych notebooków Dell

2 września 2011, 13:09
Inspiron 14z  najnowszy przedstawiciel rodziny ultramobilnych notebooków Dell

Podczas targów IFA, Dell zaprezentował nowego notebooka Inspiron 14z.

Komputer może być wyposażony w procesory drugiej generacji Intel Core i3 oraz Core i5, opcjonalnie do 8GB pamięci operacyjnej oraz dyski twarde o pojemności 500GB, 640GB lub 750GB. Standardowym wyposażeniem jest wbudowany czytnik kart pamięci, WiFi, Bluetooth 3.0 oraz najnowszy port USB 3.0, który pozwala przenosić muzykę, filmy i zdjęcia jeszcze szybciej niż do tej pory.

Dzięki wysokiej jakości ekranowi HD (720p) i wbudowanym głośnikom SRS Premium Sound HD, notebook Inspiron 14z może okazać się idealnym towarzyszem w czasie relaksu. Możliwość bezprzewodowego przesyłania filmów HD do telewizora za pomocą technologii Intel Wireless Display, dodatkowo spotęguje kinowe doświadczenia.

Wszystkie notebooki Dell z rodziny Inspiron mają zainstalowane oprogramowanie Dell Stage, które ułatwia dostęp do zasobów multimedialnych komputera, a SyncUP pozwala synchronizować dane z innym komputerem lub urządzeniem mobilnym wyposażonym w Dell Stage podłączonym do tej samej, sieci Wi-Fi.

Inspiron 14z będzie dostępny pod koniec września w wybranych sklepach komputerowych w cenach zaczynających się od 2399 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto