A A A

Instagram eksperymentuje z funkcją Stories

3 czerwca 2020, 08:00
Serwis chce, by dostęp do Stories był łatwiejszy.
Instagram eksperymentuje z funkcją Stories

Więcej relacji

Matt Navarra, ekspert ds. mediów społecznościowych, opublikował zrzut ekranu, na którym widać, że Instagram testuje nowy, dwupiętrowy kanał z relacjami. Także inni użytkownicy zgłaszali, że w tym tygodniu serwis zaczął wyświetlać im w nowy sposób funkcję Stories.

 

Nadchodzą zmiany

Nową funkcję zauważyła już w kwietniu Jane Manchun Wong, ekspert ds. inżynierii wstecznej. Według niej testowany jest też zmieniony sposób na przełączanie pomiędzy relacjami. Instagram chce, by było to łatwiejsze.

Na razie nie wiadomo, jak szeroko zakrojone są testy i w jakich krajach są prowadzone. Nowe opcje mogą być jednak zapowiedzią nadchodzących zmian w mediach społecznościowych.

Być może serwis zmieni główny cel swojej aplikacji – ze zwykłego kanału ze zdjęciami na miejsce z krótkimi relacjami. Szczególnie że coraz więcej użytkowników, zwłaszcza młodych, udostępnia materiały w formie Stories.

fot. USA-Reiseblogger – Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: instagram
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto