A A A

Instagram rozwija swój komunikator Threads

30 czerwca 2020, 09:30
Choć od uruchomienia tej aplikacji upłynęło zaledwie kilka miesięcy, firma intensywnie pracuje nad ulepszeniami i nowymi funkcjami.
Instagram rozwija swój komunikator Threads

Kolejny komunikator w stajni Facebooka

Threads to nowa, niezależna aplikacja do przesyłania wiadomości. Według Instagrama ma ona trzy główne zalety. Umożliwia pełną kontrolę nad tym, kto może do nas dotrzeć i napisać. Pozwala na szybki dostęp do osób, do których najczęściej wysyłamy wiadomości. I automatycznie udostępnia tej grupie status użytkownika – na podstawie danych o lokalizacji, ruchu, poziomie naładowania baterii i łączności sieciowej.

Aplikacja ma także bardzo modną ostatnio funkcję, czyli Dark Mode (tryb ciemny), i to w kilku rodzajach, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować i wybrać tryb najbardziej dla nich odpowiedni.

 

Podpisy na żywo

Nową funkcją, którą obecnie testuje Instagram, jest opcja „Video Note". Ma ona automatycznie zamieniać dźwięk w filmach, tworząc napisy na żywo. To bardzo korzystne rozwiązanie dla użytkowników z wadami słuchu. Dzięki niemu będą mogli łatwiej zrozumieć, co mówią ich przyjaciele w przesłanych filmach, i odpowiednio na to zareagować.

fot. Freestocks – Pixabay


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto