A A A

Instagram testuje dodatkowe opcje

9 grudnia 2019, 14:00
Platforma pracuje właśnie nad możliwością dodawania Historii bezpośrednio do archiwum oraz wprowadzeniem gradientu w dymkach wiadomości prywatnych.
Instagram testuje dodatkowe opcje

Technologiczna blogerka Jane Manchun Wong opublikowała na Twitterze informację o najnowszych zmianach w kodzie źródłowym aplikacji Instagram. Obecnie testowane jest wprowadzenie zmian kolorystycznych w sekcji Wiadomości oraz funkcja archiwizowania nowych wydarzeń w dziale Relacje od razu po ich dodaniu.

W praktyce oznacza to, że sposób wymiany wiadomości w prywatnej skrzynce będzie się różnił od dotychczasowego jedynie pod kątem wizualnym. Nasze wiadomości będą się odróżniać od wiadomości rozmówcy wyraźniej niż do tej pory – jeden z dyskutantów będzie wysyłał dymki przebarwiające się gradientowo, zaś wiadomości drugiej osoby będą widoczne w skali szarości.

Co do zmian w sekcji Relacji – Historie będą od tej pory mogły być dodawane do archiwum, zanim zostaną przesłane do wybranej grupy lub udostępnione publicznie. Oznacza to tyle, że nawet jeśli je od razu usuniemy, to i tak będą zapisane w naszym archiwum.

W tej chwili nie wiadomo, czy zmiany zostaną wprowadzone globalnie i kiedy się to stanie.

fot. Jane Manchun Wong (Twitter)

 

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto