A A A

Instagram ukrywa liczbę polubień

28 maja 2021, 13:00
Użytkownicy platformy zobaczą, które osoby polubiły post, ale ogólna liczba polubień zostanie ukryta.
Instagram ukrywa liczbę polubień

Mniejsza presja dla instagramowiczów

Celem wprowadzenia nowej funkcji w aplikacji jest obniżenie presji na zdobycie jak największej popularności, jaką czuje wiele osób korzystających z mediów społecznościowych.

Choć w przeprowadzonych testach i badaniach Instagram stwierdził, że usunięcie funkcji polubienia miało niewielki wpływ na zachowania użytkowników lub ich samopoczucie psychiczne, zdecydował się zostawić w ich rękach decyzję, czy chcą wiedzieć, jak są popularni. Funkcja jest testowana w kilku krajach od 2019 r., obecnie jest wdrażana na całym świecie.– To trwało dłużej niż się spodziewałem, ale jestem bardzo podekscytowany, że dajemy ludziom większą kontrolę nad formą ich obecności na platformie – mówi Adam Mosseri, szef Instagrama.

fot. natureaddict – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto