A A A

Intel Capital zakłada fundusz Ultrabook o wartości 300 milionów dolarów

12 sierpnia 2011, 09:11
Intel Capital zakłada fundusz Ultrabook o wartości 300 milionów dolarów

Intel Capital, globalna organizacja inwestycyjna Intela, poinformowała o założeniu funduszu Ultrabook o wartości 300 mln dol., który przyczyni się do powstania innowacyjnych rozwiązań w tej nowej kategorii urządzeń.

Ultrabooki będą łączyć wydajność i możliwości współczesnych laptopów z funkcjami znanymi z tabletów, zapewniając dużą szybkość reakcji i wysoki stopień bezpieczeństwa w cienkich, lekkich i eleganckich konstrukcjach na każdą kieszeń.

W celu zrealizowania założonego planu Intel Capital poprzez fundusz Ultrabook zainwestuje w firmy, które tworzą technologie sprzętowe i programowe skupione na ulepszaniu interakcji z ultrabookami, umożliwiając całodzienne użytkowanie poprzez wydłużanie czasu pracy na zasilaniu bateryjnym, oferując innowacyjne konstrukcje i zwiększając pojemności dysków.

Fundusz Ultrabook Intel Capital skupi się na inwestowaniu w firmy budujące technologie, które zrewolucjonizują branżę i przekształcą współczesne komputery przenośne w kolejne urządzenie, które trzeba mieć.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościMicrosoft Edge w nowym wydaniu
3 kwietnia 2020
Koncern z Redmond poprawił sposób przewijania w swojej przeglądarce. Jednocześnie firma przyznaje się do kilku błędów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto