A A A

Intel Core siódmej generacji w laptopach Toshiba

8 stycznia 2017, 10:00
Toshiba Europe GmbH odświeża swoje najważniejsze serie laptopów dla biznesu (Satellite Pro, Tecra i Portégé) dodając do oferty procesory Intel Core siódmej generacji.
Intel Core siódmej generacji w laptopach Toshiba

Dzięki urządzeniom zaprojektowanym z myślą o różnych firmach i sektorach, wzmocnionym najnowszymi procesorami Intel Core siódmej generacji, pomoże ona przedsiębiorstwom, niezależnie od ich wielkości, wyposażyć pracowników w nowoczesne, bezpieczne i wydajne urządzenia do mobilnej pracy.

Większa wydajność dla każdego typu biznesu

Wśród odświeżonych modeli znajdują się: Portégé A30-D, Tecra A40-D, Tecra A50-D i Tecra Z50-D.

Zaprojektowany z myślą o mobilnej wydajności klasy premium, Portégé A30-D jest eleganckim i lekkim, bo ważącym tylko 1,5 kg, urządzeniem z licznymi portami i baterią działającą aż 15 godzin. Oznacza to, że jego użytkownik może efektywnie pracować cały dzień bez względu na to, gdzie się znajduje.

Listę upgradowanych urządzeń serii Tecra, otwiera Tecra Z50-D. To laptop z większym, 15,6-calowym ekranem przygotowany dla osób poszukujących idealnego zastępstwa dla desktopu, spełniający biznesowe wymogi mobilności i bezpieczeństwa, takie jak biometryczny skaner linii papilarnych i opcjonalne dwustopniowe potwierdzenie tożsamości. Skupiając się na wydajności, te biznesowe modele wyposażono w większą liczbę portów i złączy.

Z myślą o MSP uaktualniono pięć urządzeń z serii Satellite Pro: modele A30-D, A40-D i A-50D oraz R40-D i R-50D. Zaprojektowana dla sektora edukacyjnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw linia Satellite Pro, to dostępne cenowo i niezawodne urządzenia.

Mobilna wydajność i pełne bezpieczeństwo

Firma Toshiba jako jedyna projektuje i produkuje własne laptopy - również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu może oferować najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę. Dodatkowo, Toshiba zapewnia szereg znakomitych zabezpieczeń takich jak TPM i opcje bezpiecznego logowania m.in. z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych.

Wkrótce na rynku

Nowe urządzenia dla biznesu marki Toshiba wyposażone w procesory Intel Core siódmej generacji zostaną wprowadzone na rynek w bieżącym roku. W Polsce uaktualnione wersje dotychczas istniejących urządzeń będą dostępne już w lutym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto