A A A

Intel Core siódmej generacji w laptopach Toshiba

8 stycznia 2017, 10:00
Toshiba Europe GmbH odświeża swoje najważniejsze serie laptopów dla biznesu (Satellite Pro, Tecra i Portégé) dodając do oferty procesory Intel Core siódmej generacji.
Intel Core siódmej generacji w laptopach Toshiba

Dzięki urządzeniom zaprojektowanym z myślą o różnych firmach i sektorach, wzmocnionym najnowszymi procesorami Intel Core siódmej generacji, pomoże ona przedsiębiorstwom, niezależnie od ich wielkości, wyposażyć pracowników w nowoczesne, bezpieczne i wydajne urządzenia do mobilnej pracy.

Większa wydajność dla każdego typu biznesu

Wśród odświeżonych modeli znajdują się: Portégé A30-D, Tecra A40-D, Tecra A50-D i Tecra Z50-D.

Zaprojektowany z myślą o mobilnej wydajności klasy premium, Portégé A30-D jest eleganckim i lekkim, bo ważącym tylko 1,5 kg, urządzeniem z licznymi portami i baterią działającą aż 15 godzin. Oznacza to, że jego użytkownik może efektywnie pracować cały dzień bez względu na to, gdzie się znajduje.

Listę upgradowanych urządzeń serii Tecra, otwiera Tecra Z50-D. To laptop z większym, 15,6-calowym ekranem przygotowany dla osób poszukujących idealnego zastępstwa dla desktopu, spełniający biznesowe wymogi mobilności i bezpieczeństwa, takie jak biometryczny skaner linii papilarnych i opcjonalne dwustopniowe potwierdzenie tożsamości. Skupiając się na wydajności, te biznesowe modele wyposażono w większą liczbę portów i złączy.

Z myślą o MSP uaktualniono pięć urządzeń z serii Satellite Pro: modele A30-D, A40-D i A-50D oraz R40-D i R-50D. Zaprojektowana dla sektora edukacyjnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw linia Satellite Pro, to dostępne cenowo i niezawodne urządzenia.

Mobilna wydajność i pełne bezpieczeństwo

Firma Toshiba jako jedyna projektuje i produkuje własne laptopy - również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu może oferować najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę. Dodatkowo, Toshiba zapewnia szereg znakomitych zabezpieczeń takich jak TPM i opcje bezpiecznego logowania m.in. z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych.

Wkrótce na rynku

Nowe urządzenia dla biznesu marki Toshiba wyposażone w procesory Intel Core siódmej generacji zostaną wprowadzone na rynek w bieżącym roku. W Polsce uaktualnione wersje dotychczas istniejących urządzeń będą dostępne już w lutym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto