A A A

Intel Extreme Masters rośnie w siłę

22 grudnia 2014, 14:20
Między 12 a 15 marca 2015 w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Świata gier komputerowych IEM. Ze względu na sukces poprzednich edycji imprezy, została ona powiększona o targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice na 8000 m2 powierzchni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przylegającym bezpośrednio do Spodka.
Intel Extreme Masters rośnie w siłę

Fani esportu i nowych technologii będą mieli okazję zobaczyć rozgrywki najlepszych graczy na świecie oraz zapoznać się z najważniejszymi nowinkami z branży IT.

Poprzednią edycję Intel Extreme Masters w Katowicach odwiedziło 73.000 osób, a ponad 10 milionów fanów obejrzało rozgrywki za pomocą serwisu Twitch®. Powiększenie imprezy pozwala organizatorom na wpuszczenie znacznie większej liczby publiczności.

Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters

Finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters zgromadzi w Spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech i Tajwanie. Najważniejsze mecze turnieju rozegrane zostaną w hali Spodka oraz w obrębie wystawy Intel ESL Expo, gdzie pokażą się największe firmy z branży IT oraz gier komputerowych, m.in. Intel, BenQ, GIGABYTE, HyperX i ROCCAT.

Poza finałem Intel Extreme Masters odbędzie się szereg innych turniejów gier komputerowych, m.in. turniej Counter-Strike: Global Offensive sponsorowany przez firmę Intel.

To niesamowite, że przez lata zmieniliśmy e-sport z czegoś, co zawsze było dodatkiem do większego wydarzenia, w coś, co aktualnie jest fundamentem ogromnych eventów, na których najlepsi progracze są traktowani jak celebryci - mówi George Woo, Global Sponsorships Manager w Intel. "Aż trudno uwierzyć, jak daleko zaszło Intel Extreme Masters."

"Fakt, że wokół rozgrywek e-sportowych zdołaliśmy zbudować całą część wystawienniczą pokazuje jakie miejsce zajmuje e-sport w kulturze ludzi młodych." mówi Krzysztof Pikiewicz, Dyrektor Zarządzający ESL Polska. "Fani chcieli, by Intel Extreme Masters było festiwalem e-sportu, gier wideo oraz technologii, a my im to dajemy."

Wstęp na imprezę

W dniach 13-15 marca, 2015, wstęp na Intel Extreme Masters oraz Intel ESL Expo będzie darmowy. 12 marca zarezerwowany jest dla gości biznesowych oraz mediów, dla których odbędą się liczne seminaria i konferencje.

Z uwagi na popularność imprezy, organizatorzy wprowadzą do sprzedaży bilety wczesnego wstępu na dni 13-15 marca umożliwiające priorytetowy wstęp na imprezę. Ponadto dostępne będą bilety wstępu na 12 marca (business i media day) oraz atrakcyjne karnety Premium z gwarantowanym miejscem i zestawem prezentów.

Szczegóły dotyczące biletów:

Sprzedaż biletów odbędzie się w kilku turach. Pierwsza tura sprzedaży rozpocznie się 22 grudnia 2014 roku o godzinie 14:00.

Dystrybucją biletów zajmuje się serwis biletowy TICKETPRO. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.ticketpro.pl lub w jednym z 450 punktów sprzedaży, których listę znajdziecie pod tym linkiem.

Rodzaje oraz ceny biletów.

- Bilet business & media day - Czwartek 12.03.15 - 100 zł
- Bilet wczesnego wstępu - Piątek 13.03.15 - 50 zł
- Bilet wczesnego wstępu - Sobota 14.03.15 - 50 zł
- Bilet wczesnego wstępu - Niedziela 15.03.15 - 50 zł
- Trzydniowy karnet wczesnego wstępu - 130 zł
- Czterodniowe karnety Premium z rezerwacją miejsc i pakietem prezentów 12-15.03.15 - 450 zł


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: Intel, e-sport
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto