A A A

Intel opóźnia premierę czterordzeniowców

19 grudnia 2007, 14:52
Intel opóźnia premierę czterordzeniowców

Koncern Intel zdecydował o przesunięciu premiery trzech nowych czterordzeniowych procesorów Penryn o miesiąc lub dwa. Pierwotnie nowe układy miały wkroczyć na rynek już w styczniu 2008 roku. Teraz Intel poinformował swoich partnerów o przesunięciu premiery jednostek Q9300, Q9450 i Q9550. Dlaczego? Prawdopodobnie koncern postanowił nie spieszyć się z wprowadzaniem nowych produktów i poczekać na ruch największego konkurenta – firmy AMD. Mówi się także, że Intel chce zgrać datę premiery Penrynów z chwilą zaprezentowania przez AMD trzyrdzeniowego procesora Phenom 8600 (prawdopodobnie w marcu 2008) i tym samym odwrócić uwagę użytkowników od produktu AMD.

Źródło: DigiTimes


Maciej Płochocki PCF
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
scirko
opera
20 grudnia 2007, 14:08
Ciekawe
nigdy nie lubilem procesorow firmy AMD.Uważam ze najlepsza firma produkujaca procesory jest Intel.A co do przesuniecia to mi to w zaden sposob ie przeszkadza, gdyż i tak nie stac mnie na zakup nowego lepszego:D
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto