A A A

Inteligentna opaska Huawei Fit

7 listopada 2016, 10:00
Huawei Fit to urządzenie łączące funkcje inteligentnego zegarka z lekkością i długim czasem pracy opaski fitness.
Inteligentna opaska Huawei Fit

Huawei Fit przypomina z wyglądu opaskę Band. Koperta ma tak samo prostą konstrukcję i jest okrągła, jednak w tym wypadku wygląda dużo solidniej, a pasek możemy dostać w trzech kolorach.

Wyświetlacz urządzenia ma przekątną 1,04 cala i rozdzielczość 240 x 240. Jest to panel monochromatyczny, a więc pobierający mniej energii i bardziej czytelny w ekstremalnych warunkach. Huawei Fit posiada certyfikat IP68, co oznacza, że nie straszna mu woda, pył ani upadki. Podczas premiery wspomniano także o odporności na bardzo wysokie i niskie temperatury (zakres pracy to od -20 stopni do 35 stopni Celsjusza).

Akcesorium zostało wyposażone w pulsometr, a także szereg innych podstawowych czujników. Opaska sama potrafi rozpoznać kiedy użytkownik rozpoczyna aktywność fizyczną i automatycznie zaczyna mierzyć postępy. Fit łączy się z telefonem za pomocą technologii Bluetooth. Warto wspomnieć także o baterii, która według producenta gwarantuje aż 6 dni działania.

Cena gadżetu wynosi 199 euro. W Polsce nie jest on jeszcze dostępny, ale zapewne już w ciągu najbliższych tygodni trafi na sklepowe półki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto