A A A

Inteligentna skarpetka dla niemowląt

21 listopada 2020, 11:20
Do sprzedaży trafiła smart skarpetka trzeciej generacji. Ma monitorować stan zdrowia niemowlaka oraz jego aktywność.
Inteligentna skarpetka dla niemowląt

Smart odzież

Firma Owlet specjalizuje się w przenośnych urządzeniach do monitorowania stanu zdrowia. To co je wyróżnia, to możliwość ich założenia. To tzw. smart odzież, czyli gadżety, które przylegają do ciała i są przy tym bardzo wygodne.

 

Skarpetka ostrzeże rodziców

W tym roku pojawiła się trzecia generacja inteligentnych skarpet. Nowy model ma wiele przemyślanych i pomocnych ulepszeń, od bezprzewodowego ładowania po przeprojektowaną stację bazową i czujnik. Skarpeta łączy się przez Wi-Fi z aplikacją, którą instalujemy np. na smartfonie. W panelu znajdziemy informacje m.in. o pracy serca, poziomie natlenienia krwi, jakości snu oraz historię wszystkich wcześniejszych powiadomień. Bateria w skarpetce wystarcza na 16 godzin pracy. Po rozładowaniu wystarczy skarpetkę położyć na stacji ładującej. Ładowanie do pełna trwa 90 min. Powiadomienia i ostrzeżenia wysyłane są do aplikacji na telefonie. Dodatkowo stacja bazowa zmienia kolory w zależności od ostrzeżeń, np. kolor niebieski oznacza niski poziom naładowania baterii, a czerwony oznacza spadek tętna. Skarpetkę można używać do 18 miesiąca życia naszego dziecka. Kosztuje ok. 280 funtów.

fot. Owlet

 


Dominika Gorgosz
Tagi: gadżety
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto