A A A

Inteligentne okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II

23 listopada 2020, 09:00
Dzięki nowym okularom będziemy nie tylko dobrze wyglądać.
Inteligentne okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Stylowy wygląd

Huawei zapowiedział polską premierę kolejnej generacji swoich inteligentnych okularów przeciwsłonecznych. Model x Gentle Monster Eyewear II jest lżejszy od swojego poprzednika (który nie był dostępny w Polsce) dzięki tytanowym elementom. By poprawić komfort noszenia, zdecydowano się zwiększyć zakrzywienie zauszników do 20 stopni. Sprawia to, że okulary stabilniej trzymają się na twarzy.

 

Do muzyki i rozmów

Zauszniki kryją głośniki z membraną o powierzchni 128 mm2, zapewniające dźwięk stereo. Głośność może być automatycznie dopasowywana do otoczenia przez czujniki natężenia dźwięku. W spokojnej okolicy sprzęt będzie pracował ciszej. Ma to zapobiec możliwości usłyszenia przez osoby postronne rozmów, które da się prowadzić po sparowaniu okularów ze smartfonem.

Połączenie z telefonem następuje poprzez uszczypnięcie zausznika po lewej stronie. Przeciągnięcia palcem po jego powierzchni pozwalają natomiast zmieniać utwory i poziom głośności, a zdjęcie okularów skutkuje zatrzymaniem odtwarzania utworu. Okulary zapewniają 5 godzin rozmów lub słuchania muzyki po jednym ładowaniu.

Do 30 listopada sprzęt można kupić za 1000 zł. Później jego cena wzrośnie do 1400 zł.

fot. Huawei


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Startuje Amazon.pl
27 stycznia 2021
Potentat w branży handlu elektronicznego uruchamia polską wersję serwisu.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto