A A A

Inteligentne telewizory

31 sierpnia 2011, 12:55
Inteligentne telewizory

Firma LG Electronics wprowadza na rynek moduł ST600 Smart TV Upgrader, dzięki któremu w prosty i szybki sposób można przekształcić standardowy telewizor w telewizor nowej generacji z platformą Smart TV.

Urządzenie to zapewnia wszystkie korzyści związane z dostępem do Internetu, a także funkcje inteligentnych telewizorów LG, takie jak przeglądarkę internetową oraz dostęp do platformy z aplikacjami LG Apps. ST600 to niewielkie urządzenie, które umożliwia użytkownikom nawigację po funkcjach telewizora za pomocą panelu Home Dashboard - ekranu startowego inteligentnej telewizji.

Za pośrednictwem Smart TV Upgrader użytkownicy uzyskają dostęp do oferty dodatkowych treści udostępnianych przez globalnych operatorów, a także do lokalnych programów rozrywkowych, filmów i muzyki. Moduł ST600 zapewnia również dostęp do stale poszerzanej oferty aplikacji LG Apps, zaprojektowanych specjalnie z myślą o telewizorach - od kursów językowych po gry.

Dzięki otwartej przeglądarce, użytkownik może przejść prosto do swoich ulubionych stron WWW lub znaleźć w Internecie poszukiwaną informację. ST600 Smart TV Upgrader może posłużyć jako sieciowy odtwarzacz plików multimedialnych. Użytkownicy mogą oglądać multimedia w formatach, których starsze telewizory nie były w stanie obsługiwać.

„Przewidujemy, że ten rok będzie charakteryzował się dynamicznym rozwojem rynku telewizorów inteligentnych. ST600 jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym poznanie tej technologii przez szersze grono użytkowników.LG Smart TV Upgrader łączy wygodę i atrakcyjną ofertę telewizorów inteligentnych z łatwością obsługi, będącą znakiem rozpoznawczym LG. Chcemy, aby każdy klient mógł poznać zalety telewizji inteligentnej z dostępem do internetu” - powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment.

Aby zainstalować moduł ST600, wystarczy połączyć go z telewizorem za pomocą jednego kabla HDMI.

Sugerowana cena detaliczna LG Smart TV Upgrader wynosi 650 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto