A A A

Inteligo ponownie na celowniku phishingu

17 grudnia 2007, 13:44
Inteligo ponownie na celowniku phishingu

Do klientów banku Inteligo rozsyłane są wiadomości, które mają na celu wyłudzenie danych dostępowych do konta internetowego. O zagrożeniu poinformował czytelnik portalu dobreprogramy.pl

Fałszywa wiadomość oznajmia, że twoje konto właśnie przechodzi proces aktywacji nowych zabezpieczeń. Aby zakończyć czynność, należy kliknąć odnośnik zawarty w treści wiadomości i zalogować się na konto. W rezultacie nasze poufne dane trafiają wprost do oszustów.

PC Format ostrzegał już kilkakrotnie, że nikt z banku nie zwróci się do nas drogą e-mailową, prosząc o podanie loginu, hasła bądź weryfikację innych danych lub próbę logowania. Wszystkich klientów, którzy podali swoje dane na wspomnianej stronie, Inteligo prosi o pilny kontakt pod numerem 0 800 121 121 lub (081) 535 6789.

Źródło: dobreprogramy.pl


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto