A A A

Inteligo ponownie na celowniku phishingu

17 grudnia 2007, 13:44
Inteligo ponownie na celowniku phishingu

Do klientów banku Inteligo rozsyłane są wiadomości, które mają na celu wyłudzenie danych dostępowych do konta internetowego. O zagrożeniu poinformował czytelnik portalu dobreprogramy.pl

Fałszywa wiadomość oznajmia, że twoje konto właśnie przechodzi proces aktywacji nowych zabezpieczeń. Aby zakończyć czynność, należy kliknąć odnośnik zawarty w treści wiadomości i zalogować się na konto. W rezultacie nasze poufne dane trafiają wprost do oszustów.

PC Format ostrzegał już kilkakrotnie, że nikt z banku nie zwróci się do nas drogą e-mailową, prosząc o podanie loginu, hasła bądź weryfikację innych danych lub próbę logowania. Wszystkich klientów, którzy podali swoje dane na wspomnianej stronie, Inteligo prosi o pilny kontakt pod numerem 0 800 121 121 lub (081) 535 6789.

Źródło: dobreprogramy.pl


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto