A A A

Interia360 - nowy projekt dziennikarstwa obywatelskiego

23 lipca 2007, 13:33
Interia360 - nowy projekt dziennikarstwa obywatelskiego

Interia.pl wystartowała z serwisem dziennikarstwa obywatelskiego. Portal Interia360 chce promować informacje o charakterze lokalnym i te wynikające z codziennych doświadczeń każdego zarejestrowanego w serwisie użytkownika. Najlepsze teksty będą promowane w portalu Interia.pl.

- Nie chcemy, żeby użytkownicy piszący do serwisu udawali wielkich publicystów i dziennikarzy. Interesują nas ich codzienne doświadczenia, zwykłe problemy i prawdziwe opinie – mówi prezes Interia.pl Grzegorz Błażewicz.

Użytkownicy, rejestrując się do serwisu, stają się jego dziennikarzami. Mogą pisać o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu, interesuje i porusza ich najbardziej. Prócz artykułów o tematyce społecznej mogą zamieszczać teksty dotyczące wydarzeń sportowych, kulturalnych, a także osiągnięć technicznych czy stylu życia. Serwis będzie zarządzany przez redaktorów społecznych.

Źródło: Interia.pl


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto